Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Przygoda w ENERGYLANDII 24.04.2019

Energylandia w Zatorze to największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce Na 26 hektarach usytuowanych jest kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. I z tych właśnie fantastycznych atrakcji korzystali nasi podopieczni w dniu 24 kwietnia 2019r! ... »

Wielkanocne spotkanie

15 kwietnia cała społeczność naszego Domu zgromadziła się w sali pełnej słońca i kwiatów, aby podzielić się jajeczkiem i spożyć tradycyjne, wielkanocne potrawy. Przez okna, do sali wdzierała się wiosna. Takim spotkaniom, organizowanym od lat zawsze towarzyszy wiosenny optymizm naszych podopiecznych!

Zmiana Inspektora Danych Osobowych

Z dniem 15.04.2019r. Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w Kijanach dokonała zmiany inspektora danych osobowych w jednostce. Funkcję inspektora danych osobowych w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Kijanach pełni pan Jacek Siedlec. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się pod adresem e-mail: jacek.siedlec@op.pl, oraz pod nr. tel: 602 898 125

Wesołego Alleluja!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim znajomym i przyjaciołom moc wiosennego optymizmu, nadziei, radości, ciepła i zdrowia! Niech Wielkanocny nastrój pozostanie z Wami na długi, długi czas!

Pozostałe wiadomości

Archiwum wiadomości

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa