Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Pieniądze dla Naszych dzieci z akcji „Reklama Dzieciom”

Każdego roku w wigilijny wieczór w Programie 1 emitowany jest jedyny tego dnia blok reklamowy. Za udział w nim sponsorzy akcji płacą specjalną cenę. Koszt 30-sekundowego spotu był w Wigilię 2007 r. ponad dwukrotnie wyższy od ceny najdroższego bloku reklamowego w grudniowym cenniku TVP. Zgodnie z tradycją, całkowity dochód z tej akcji przekazywany jest instytucjom i placówkom, które prowadzą działalność opiekuńczą, wychowawczą i zdrowotną na rzecz dzieci. W tym roku akcja ta przyniosła ponad 1,9 mln zł, Łączna ilość zebranych środków przez 15 lat wynosi około 16 mln zł.


W tym roku zgłosiliśmy potrzeby dwójki naszych podopiecznych: Kasi- która pilnie potrzebuje aparatu ortodontycznego, z uwagi na znaczną deformacje górnego uzebienia oraz Pawła- który od kilku lat choruje na astmę, a pieniądze przeznaczone zostaną na turnus rehabilitacyjny.
Dziękujemy w imieniu dzieci 

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stronprojektowanie stron