Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Z codziennego życia placówki....

...pa pa... Informacje codzienne z życia Naszych dzieci, ważniejszych wydarzeń, sytuacji śmiesznych, fajnych i smutnych także......


04.06.2008
Na popołudnie zplanowliśmy odwiedziny w Bibliotece Powiatowej w Łęcznej, będziemy czytać legendy, rozmawiać, rysować. Po powrocie podzielimy się wrażeniami.
01.06.2008
DZIEŃ DZIECKA. Większość naszego świątecznego dnia spędziliśmy nad rzeką oraz na obiektach sportowych. Otrzmaliśmy wiele prezentów oraz czekało na nas mnóstwo niespodzianek. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY STOWARZYSZENIU "SYMPATYCY Z ŁĘCZNEJ" oraz WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM, UCZESTNICZĄCYM i ŻYCZLIWYM za zorganizowanie spotkania z okazji Dnia Dziecka oraz przekazanie upominków.
Obszerniejsza relacja już wkrótce.
30.05.2008
Dzień Dziecka już się rozpoczął. Dziś wyjeżdżamy do SPA w Nałęczowie.
BARDZO DZIĘKUJEMY "GÓRNIKOWI ŁĘCZNA S.A. za udostępnienie autokaru. Zdjęcia niebawem
29.05.2008
Dziś wszystkie dzieci wyjeżdżają do Spa w Nałęczowie, wyjazd związany jest z Dniem Dziecka. Nasze dzieci zaczynają oficjalnie Świętować już dziś :)

17.05.2008
Nasza pani księgowa Anetka K. powiła córeczkę, gratulujemy !!!
Dziś dzieci będą grały w "Podchody" a wieczorem "Mafia" rozpocznie swoją działalność.

23.04.2008
Danusia, znalazła miejsce w sercach dwójki ludzi, którzy stali się dla niej rodziną zastępczą!... obu więcej takich sukcesów :)

16.04.2008
W najbliższy weekend Ewa wyjeżdża z koleżankami z klasy na wycieczkę do Lichenia a grupa mieszkańców /podstawówka, gimnazjum/razem z naszymi "mamuśkami" w niedzielę jedzie do Teatru im. J.Ch. Andersena na spektakl pt. "Dzikie łąbędzie".

11.04.2008
Zaprzyjaźniliśmy się ze Świetlicą w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Kijanach, planujemy wspólny wyjazd do Radia R w Lublinie.

10.04.2008
Dziś uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Januszówce wyjeżdżają na basen do Lubartowa.

08.04.2008
Pięciomiesięcznego Marcinka odwiedza rodzina zaprzyjaźniona, trzymamy kciuki!!!

07.04.2008
- dwutygodniowy Adaś już znalazł rodzinę i ma swoją mamę i swojego tatę, życzymy Mu wszystkiego dobrego.

06.04.2008
Ostatnio tj. od 1 kwietnia b.r. poszerzyło się grono pracowników WPO-W. Dołączyły do Nas dwie nowe osoby. Pani Agnieszka -terapeutka, dzięki której będziemy mogli jeszcze sprawniej pomagać Naszym dzieciom oraz pani Monika, która w zastępstwie za panią Justynkę (spodziewającą się bliźniaków) pełni funkcję wychowawcy. Witamy w Naszej społeczności :)

20.03.2008
W zeszła sobotę dzieci, młodzież i opiekunowie pożegnali zimę...Akcja miała miejsce tuż po spotkaniu w sprawie próby Triduum Paschalnego, po którym dzieci poprzebierały sie wedle własnego uznania...efekt...hm ...oceńcie sami...
Z WPO-W zima odeszła na dobre. Teraz tylko pogoda musi się dopasować...:)

12.03.2008r
W ostatnim czasie miały miejsce dwa ważne wydarzenia w Naszej Placówce. Pierwsze dotyczyło ukończenia 18 lat przez jedną z Naszych wychowanek Sylwię P., która zdecydowała pójść własną samodzielną drogą. Natomiast zaledwie wczoraj tj 13.03.2008 r. dołączyło do Nas całkiem fajne maleństwo- dwutygodniowy Adaś.
Aktualnie mamy więc 30 dzieci ! :)

Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2020 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron wwwprojektowanie stron www